O nas

Ponad 20 lat obecności na rynku, dziesiątki zrealizowanych inwestycji i wiele nowych planowanych przedsięwzięć. Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Wierzyk to dziś prężnie rozwijająca się firma budowlana. Nasz zespół nie boi się nowych wyzwań, ciągle stara się sprostać oczekiwaniom klientów i dopilnować, aby każdy projekt zakończony był sukcesem.

Sektory budownictwa

Nasza historia

Naszą firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1993 po kilkuletnim doświadczeniu w pracy w firmie Pebek Świdnica i w firmie Zakład Budowlany Henryk Jaskólski na stanowisku kosztorysanta, majstra budowy i kierownika zespołu budów.
W początkowej fazie świadczyła usługi doradztwa technicznego jako kierownik budowy i kierownik projektu w zakresie budownictwa jedno i wielorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej oraz skomplikowanych konstrukcji w przemyśle.
Po kilku latach działalności w wykonawstwie uzupełniła zakres usług o projekty budowlane, ekspertyzy techniczne oraz kosztorysowanie w budownictwie.
Następnym etapem rozwoju firmy było wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w zakresie kierowania robotami budowlanymi do rozpoczęcia usług zakresie wykonawstwa w budownictwie.
Dziś jesteśmy grupą prężnych inżynierów, gdzie łączymy doświadczenie z dynamiką i innowacyjnością, a szeroka gama udanych realizacji tę opinię potwierdza.